Previous Next

Súťažíme!

Priatelia, aj keď súčasná situácia nám nedovolí ešte súťažiť priamo na ihrisku, tak jednu veľkonočnú súťaž sme pre Vás pripravili. Bude to vedomostná súťaž o našom klube – NK Zalužice. Tí, ktorí sa do nej zapoja, budú môcť získať aj zaujímavé ceny – knižné publikácie o obci či propagačné predmety z posledných MS žien a juniorov, ktoré sa konali v Michalovciach. Odmenení budú traja z Vás, ktorí správne odpovedia na všetky otázky a to:

A, najrýchlejší (kto najskôr odpovie)

B, najvzdialenejší (ktorého bydlisko je najďalej od Zalužíc)

C, jeden vyžrebovaný (žrebovanie bude 25.4.)

Odpovede treba zaslať e-mailom (čo najskôr alebo max. do 24.4.) na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Nezabudnite uviesť aj svoju adresu, na ktorú by Vám mala byť zaslaná prípadená odmena poštou.

Otázky:  

  1. V ktorom roku bol založený nohejbalový klub v Zalužiciach?
  2. Na počesť našich bývalých spoluhráčov, ktorí tragicky zomreli v priebehu pár mesiacov (J. Dzurina a M. Figľár) sme začali usporadúvať turnaj, pod názvom „Memoriál“. Prvý ročník sa odohral v športovej hale v Michalovciach (tam, kde sa hrali MS žien a juniorov). Neskôr sa dlhé roky hrával na Zemplínskej šírave - 29. augusta. V ktorom roku sa hral 1. ročník „Memoriálu“?
  3. Aj keď sme len malý „valalský“ klub, tak môžeme sa pochváliť tým, že v slovenskej reprezentácii sme mali v období od r. 2000 do r. 2019 až šesť(!) hráčov – z toho päť žien a jedného juniora. Napíšte mená aspoň troch z nich.

 

Keďže včera bolo 25. apríla (posledný deň na odpovede), tak tu je vyhodnotenie:

Správne odpovede:
1.  1975 (v tomto roku klub oslávi 45. výročie vzniku),
2.  1996 (v tomto roku sa uskutoční 25. ročník turnaja),
3.  ženy: Z. Viňanská, G. Viňanská, A. Bérešová, B. Sekletárová, R. Gejgušová,  junior: M. Frič
 
Za správne odpovede získajú odmeny - p. Strišovský (Košice), p. Apiar (Zalužice), sl. Viňanská (Bratislava).
© 2017 NK Zalužice. All Rights Reserved. Designe by www.oknet.sk

Search