Previous Next

Z histórie . . . I. štvrťrok 2012

Rok 2012 bol bohatý na nohejbalové podujatia. Z mnohých máme aj veľa fotografií a tak tento rok rozdelíme na štvrťroky, aby sme mohli „pospomínať“ na množstvo krásnych momentov a udalostí či už z dlhodobých alebo jednorázových súťaží.

Január:

začiatok januára – prípravné stretnutie doma s ŠK Laborec Humenné

29.1. Slovenský pohár mužov – Michalovce (šport. hala GPH)

Zúčastnených 10 mužstiev. Hralo sa v dvoch zákl. skupinách pričom sme mali dokonca dve mužstvá. Konečné poradie: 1. Revúca, 2. DPMK Košice, 3. Trebišov, 4. KAC Košice. Na podujatí sa prvýkrát v histórii zúčastnil aj minister školstva – Eugen Jurzyca, ktorý odovzdával ceny za anketu Najlepší nohejbalisti za predchádzajúci rok 2011 (muži: 1. J. Brutovský, 2. M. Ižol, 3. P. Perun, dorastenci: 1. M. Kubica, 2. M. Sadílek, 3. M. Bertko, 4. M. Frič, ženy: 1. Z. Tafsi).

Marec:

V tomto mesiaci sme odohrali dve stretnutia dlhodobej II.SNL – východ skupina B (prvé u súpera – DPMK Košice „C“ a druhé doma s NK´99 Trebišov „B“)

25.3. Slovenský pohár žiakov – Vranov n/Top.

Zúčastnených 10 družstiev (hráči do 15 rokov). Naši obsadili veľmi pekné 3. miesto, keď v zápase o bronz zvíťazili nad žiakmi z Revúcej 3:0. Zostava: D. Frič, M. Jakub, T. Výboch, N. Seničová. Konečné poradie: 1. DPMK Košice, 2. NK´99 Trebišov, 3. NK Zalužice.

© 2017 NK Zalužice. All Rights Reserved. Designe by www.oknet.sk

Search