Previous Next

Z histórie . . . IV. štvrťrok 2012

Štvrtý štvrťrok 2012

 

Október:

V priebehu tohto mesiaca sa skončila dlhodobá súťaž žiakov (SNL - konečné poradie: 1. ÚTM Trebišov, 2. DPMK Košice, 3. Vranov n/T., 4. ÚTM Trebišov B, 5. NK Zalužice, 6. Revúca, 7. KAC Košice). Na jednorázovej súťaži (6.10. v Košiciach) skončila Beáta Sekletárová na 3. mieste na M – SR žien jednotlivkýň (1. T. Stýbarová, 2. Z. Tafsi). U nás sa uskutočnilo sústredenie žien (naši chlapci z NK boli „sparing") a 31.10. v Košiciach tlačovka pred majstrovstvami sveta (nemáme foto).

 

November:

Začiatkom mesiaca (3.-4.11.) sa hrali majstrovstvá sveta (MS) žien a juniorov v Brne. O týždeň neskôr M – SR mužov trojíc a dvojíc v Humennom (súťažili sme aj my – P. Uličný, M. Frič, M. Béreš), o ďalší týždeň 17.11. sa v našej telocvični uskutočnil Deň Zalužičanov. V závere mesiaca bolo v Michalovciach a v Zalužiciach záverečné sústredenie mužskej reprezentácie pred majstrovstvami sveta. Reprezentanti boli ubytovaní v Moussone.

 

December:

7.-9.12. sa v Nymburku uskutočnili „pamätné“ majstrovstvá sveta mužov. Naši reprezentanti dosiahli na českej pôde historický úspech, keď získali všetky tri zlaté tituly!

© 2017 NK Zalužice. All Rights Reserved. Designe by www.oknet.sk

Search