Previous Next

SNL - 4. kolo

SNL - 4. kolo: NK Zalužice - NO KAC Košice 0:7. Napriek "jasnej" prehre to v tomto stretnutí nebolo až také jednoznačné pre hostí. Prvú trojku vyhral majstrovský KAC až v treťom sete. V prvom sete totiž prehral (11:8) a v druhom za stavu 14:14 nepremenili domáci útok! A to na ihrisku boli všetci traja košickí reprezentanti (J. Brutovský, S. Gálus a M. Hulín). Aj v dvojke podali domáci pekný výkon (Lukáš Apiar a Patrik Tatár) a vyhrali opäť jeden set. Potom ešte jeden víťazný set pridal v singli Lukáš Apiar nad Marekom Hulínom (11:5). To však už bolo z ich strany všetko. V zostávajúcich zápasoch dominovali hostia, ale za predvedený bojovný výkon si všetci zalužickí hráči zaslúžia pochvalu (. . . Maroš Kubica hlavne za razantné útoky a Lukáš Apiar a Patrik Tatár za dobré príjmy a náhry).