Previous Next

Aj u juniorov máme striebro!

5. november bol záverečný deň Majstrovstiev sveta v nohejbale juniorov v českých Modřiciach. Zúčastnil sa ich aj člen nášho klubu - Patrik Tatár. Hral v disciplíne trojíc, kde sa naši mladí reprezentanti prebojovali až do finále! Tu ale nad ich sily bolo domáce Česko. Pochvalu si však chlapci zaslúžia najmä za víťazné semifinále s Kóreou, ktoré skončilo najtesnejším rozdielom 2:1 (11:9, 9:11, 15:14)! V treťom sete do stavu 9:9 hral veľmi dobre aj Paťo. Ako striedajúci hráč nastúpil aj vo finále, ale súper bol lepší. K striebornej medaile srdečne z klubu blahoželáme a tešíme sa z úspechu!

Nedeľné popoludnie (všetky zápasy o medailové umiestnenia) na: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10169274524-nohejbal/223473291410002/?fbclid=IwAR08PiS7uAe0Jh-TPd-tOQrXfRbHmU9GM8jQbKk8qdQCH3hLdxihplEIPFs

Patrik Tatár reprezentoval aj pred dvoma rokmi na Majstrovstvách sveta v Rumunsku. Bol "druhým" juniorom z nášho klubu, ktorý sa zúčastnil takejto významnej udalosti. Prvým juniorom bol Miroslav Frič (bolo to ešte v roku 2011 v baskickej Vitorii, kde Miro hral v trojiciach - zlato! aj v dvojiciach - striebro!).

Search