Previous Next

V sobotu 30.6. sa v Humennom uskutočnil tradičný turnaj trojíc (XI. ročník) a po ňom aj "nový" turnaj dvojíc. Náš klub reprezentovali P. Kočiš, J. Baka a S. Novák, ktorí obsadili tretie miesto tak v trojiciach (1. KAC Košice, 2. ŠK Humenné) ako aj v dvojiciach (1. ŠK Humenné, 2. KAC Košice).

Najbližší (aj záverečný) júlový tréning bude vo štvrtok 5.7. od 16,30 hod.

Previous Next

Záver školského roka priniesol aj vyhodnotenie žiakov, ktorí navštevovali nohejbalový krúžok v druhom polroku pod vedením p. učiteľa P. Uličného, ktorému pomáhala aj R. Gejgušová. Ocenení - starší žiaci: 1. P. Tatár, 2. M. Hoľan, 3. F. Baran, mladší žiaci: 1. F. Apiar, 2. M. Brhlík, 3. M. Bánom, začínajúci žiaci: 1. M. Tatár, 2. J. Vaceľ, 3. Š. Vaceľ. Veríme, že z niektorých z nich vyrastú dobrí nohejbalisti a možno aj budúci reprezentanti.

Previous Next

Už 14. ročník turnaja trojíc "Hanzo Cup" sa uskutočnil 23.6. v Bystrom. Na podujatie sme boli pozvaní naposledy v roku 2009, kedy sme zvíťazili. Po rokoch sa nám to podarilo opäť a to v zostave: P. Uličný, L. Apiar, M. Hoľan a P. Tatár. Konečné poradie: 1. NK Zalužice, 2. Ťahanovce, 3. NK7 Trstené p/H., 4. Prešov, 5. Inna Vranov, 6. Remeniny, 7. Bardejov, 8. LFC Hlinné, 9. Zborov, 10. Hanzo team.

Výzva na predkladanie cenovej ponuky slúži na určenie predpokladanej hodnoty zákazky a nevedie k uzavretiu zmluvy. Predbežná cenová ponuka bude výhradne slúžiť k určenie predpokladanej hodnoty zákazky a nemôže byť použitá na žiadny iný účel. Záujemca nebude svojou cenovou ponukou žiadnym spôsobom viazaný. Výzva na predkladanie ponúk – UPHZ 

Previous Next

Záverečné stretnutia SNL - skupiny východ sme prehrali. Najprv v Humennom 2:5 a potom nečakane aj v Belej n/Cir. 3:4. Kým v Humennom sme nastúpili v plnej "sile", tak v Belej n/Cir. v značne oslabenej zostave. Prehra sa však neočakávala - ovplyvnila ju značne nešťastná prehra v prvej trojke, keď v 3. sete sme prehrali 14:15! Teraz nasleduje v súťaži prestávka (mali by sme počas nej absolvovať niekoľko "prázdninových" turnajov). Keďže sme obsadili v skupine východ 4. miesto, tak 15. septembra nás čaká štvrťfinálové stretnutie u víťaza skupiny stred - v Dobrej Nive.

© 2017 NK Zalužice. All Rights Reserved. Designe by www.oknet.sk

Search