Previous Next

Deň po odohraní M - SR trojíc sa v nedeľu 19. júna v Snine uskutočnili aj Majstrovstvá Slovenska v nohejbale dvojíc žiakov. Zúčastnilo sa ich 9 družstiev. Náš klub reprezentovali dve dvojice: Matúš Brhlík a Martin Tatár ("A" družstvo) a Filip Apiar, Miško Banom ("B" družstvo). Viac sa darilo "A"-čku, ktoré po 2. mieste v základnej skupine prekvapujúco zvíťazilo v semifinále nad Belou n/Cir. 2:1. Chlapci zabojovali najmä v 3. sete, keď prehrávali už 8:10, ale nakoniec sa im podarilo vyhrať najtesnejším rozdielom 11:10! Konečné "striebro", tak ako aj vo včerajších trojiciach, je opäť obrovským úspechom našich žiakov pod vedením p. Petra Uličného. Konečné poradie M - SR žiakov dvojíc: 1. ÚTM Trebišov, 2. NK Zalužice !!!, 3. Belá n/Cir., 4. Belá n/Cir. B. Naša druhá dvojica prehrala síce v základnej skupine len jeden zápas a tri remizovala (hralo sa len na dva hrané sety), no v konečnom "účtovaní" to stačilo len na siedme miesto.

Strieborným medailistom srdečne gratulujeme a veríme chlapcom, že v trénovaní nepoľavia.

Previous Next

18. júna sa v Snine uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v nohejbale trojíc žiakov. Zúčastnilo sa ich 7 družstiev a to nielen z "východu SR", ale aj "stredu" - Revúca a tiež "západu" - Vrbové. Náš klub reprezentovali títo hráči: Filip Apiar, Matúš Brhlík, Martin Tatár a Miško Banom. Po slabom začiatku v základnej skupine (prehrali svoje zápasy) dosiahli chlapci prekvapujúce víťazstvo vo štvrťfinále s Revúcou (najväčší favorit podujatia) a potom aj v semifinále s Vrbovým! Finálová prehra s "usporiadateľmi" z Belej n/Cir. nás už tak nemrzela. Konečné 2. miesto a strieborné medaily sú obrovským úspechom našich žiakov pod vedení p. učiteľa Petra Uličného. Konečné poradie M - SR žiakov trojíc: 1. Belá n/Cir., 2. NK Zalužice !!!, 3. ÚTM Trebišov, 4. Vrbové, 5. Revúca, 6. Trebišov B, 7. Belá n/Cir. B. Srdečne našim mladým nohejbalistom gratulujeme a tešíme sa spolu s nimi obrovskému úspechu!

Týždeň "plný" nohejbalu. Tak by sa dal nazvať najbližší týždeň (13.-19. jún). V pondelok 13.6. budú mať žiaci školský turnaj (pod vedením P. Uličného), v stredu 15.6. bude tréning dospelých o 16,30 hod. v telocvični ZŠsMŠ a počas víkendu 18.-19.6. cestujú žiaci do Sniny na Majstrovstvá SR. V sobotu sa hrajú trojice a v nedeľu dvojice. Našim žiakom držíme palce!

Previous Next

V rámci prípravy na majstrovstvá SR žiakov sa uskutočnil školský turnaj. V ňom p. učiteľ P. Uličný hodnotil loptovú techniku a tiež sa hralo vo všetkých troch disciplínach - trojice, dvojice aj singel. Výsledky - mladší žiaci: 1. J. Gejguš 8 b., 2. C. Chocholatý 7 b., 3. K. Podracký 6 b. Starší žiaci: 1. F. Apiar 11 b., 2. M. Tatár 9 b., 3. M. Brhlík 8 b.

Previous Next

SNL žiakov: NK Zalužice - NK Belá n/Cir. 2:5. Proti starším hráčom súpera podali naši chlapci (F. Apiar, M. Brhlík, M. Bánom, J. Gejguš) snaživý výkon. Pochvala patrí najmä Filipovi Apiarovi za vyhratý singel a tiež najmladšiemu hráčovi stretnutia Janíkovi Gejgušovi. Najbližšie stretnutie budeme hrať v Trebišove proti ÚTM (ZŠ Sever). Do konca školského roka nás ešte čaká jeden turnaj doma a na záver - 18. júna to budú Majstrovstvá Slovenska žiakov v športovej hale v Snine.

Search