Previous Next

Konferencia SNA - uskutočnila sa v sobotu 12. júna v Diakovej pri Martine. Zúčastnili sa jej aj dvaja (či vlastne až traja) členovia nášho klubu. G. Viňanský a L. Apiar boli delegovaní za NK Zalužice a G. Viňanská za Vrakuňu Bratislava. Na konferencii boli prerokované najdôležitejšie dokumenty týkajúce sa činnosti SNA. Organizátorov podujatia treba pochváliť za perfektnú organizáciu. Zúčastnilo sa jej 76% delegátov. Chýbali len zástupcovia klubov ÚTM Trebišov a NK Sliač.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Previous Next

Tohtoročná Zemplínska liga sa odohrala len v "obmedzenom režime", pretože sa začala až koncom mája. Napriek tomu sa ju podarilo udržať "pri živote" a veríme, že v budúcom roku to už bude opäť päť tradičných čiastkových turnajov pre družstvá zo širokého regiónu. Niekoľko záberov z podujatia, ktoré sme dnes vyhrali bez prehry pred Humenným a Kamenicou n/Cir. Zostava nášho družstva: Maroš Kubica, Lukáš Apiar, Patrik Tatár a Fero Horváth. Blahoželáme!

Najbližšie podujatia:

12.6. Martin - konferencia SNA

19.6. NK Zalužice - NK Belá n/Cir. (SNL muži)

Previous Next

Vzhľadom k uvoľneným protipandemickým opatreniam sa až v sobotu 29. mája v našej telocvični uskutočnil prvý turnaj Zemplínskej ligy. V uplynulých rokoch sa toto podujatie uskutočňovalo v prvých mesiacoch nového roka. Bolo vyplnením zimnej prestávky a zároveň prípravou na dlhodobé súťaže. Tentokrát sa Zemplínska liga odohrá len v "obmedzenom režime", pretože už na ďalší víkend nás čaká ligové stretnutie v Košiciach s majstrovským KAC. Niekoľko záberov z podujatia, ktoré sme dnes vyhrali pred Humenným a Kamenicou n/Cir.

Previous Next

V úvodnom kole sme hrali v Košiciach s KAC. Najväčší favorit súťaže s viacerými súčasnými (Brutovský, Gálus, Hulín) aj bývalými (Ižol) reprezentantmi zvíťazil jednoznačne 7:0. Nás môže tešiť jedine to, že aj keď v neúplnej zostave sme vyhrali v obidvoch dvojiciach po jeden set (Apiar - Tatár). Na viac sme však nemali. Ďalšie stretnutie budeme hrať doma 19. júna proti Belej n/Cir. Týždeň pred tým - 12. júna sa dvaja naši zástupcovia zúčastnia celoslovenskej konferencie SNA v Martine.

Previous Next

Záverečný príspevok (skrátené video) z histórie roku 2013: Majstrovstvá Európy žien a juniorov - Košice 8.-10. november. Náš klub tam mal "slušný" počet svojich zástupcov - funkcionárov, rozhodcov a aj hráčku (B. Sekletárová - Hrehovčíková). Práve "ONA" má v týchto dňoch narodeniny (18.5.). Srdečne blahoželáme BEÁTA a ďakujeme za reprezentáciu! 

https://www.youtube.com/watch?v=iyvZCtChYbk

 

© 2017 NK Zalužice. All Rights Reserved. Designe by www.oknet.sk

Search