Previous Next

Z histórie . . . I. polrok 2010

 

Január

Dňa 23.1. sa v Košiciach konala konferencia SNA a tiež seminár rozhodcov. O týždeň neskôr (30.1.) sa uskutočnil medzinárodný turnaj žien a dorastencov v Šaci - aj za účasti našich družstiev.

Február

V Trebišove sa 9.2. odohral turnaj žiakov, kde sme mali dve družstvá. V tomto období sa žiaci aktívne zúčastňovali tréningov, ktoré viedol Ľ. Kováč. 11.2. sa konala výročná členská schôdza (po tréningu sa trochu „posedelo u Kováča“). 20.2. sa naši „muži“ zúčastnili Slov. pohára v Košiciach. Hrali sme v zostave: M. Próc, M. Michalko, M. Frič, L. Výboch. Víťazom sa stalo DPMK, s ktorým sme uhrali 1 set.

Marec

Víťazom Slov. pohára dorastencov, ktorý sa hral v Revúcej 6.3. sa stali domáci hráči. Naši chlapci, ktorí obsadili konečné 4. miesto (zo 6 družstiev) hrali v zostave – M. Frič, M. Verdžák a L. Výboch. V marci (13.3.) sa začala prvým turnajom u nás II.SNL – skupina východ. Hralo sa 6 turnajov – 2 v marci (Zalužice, Humenné), 1 v apríli (Vranov n/T.), 2 v máji (DPMK Košice B a Trebišov B) a 1 v júni (KAC Košice B). V Zalužiciach sa hral 20.3. aj Slov. pohár žiakov. Zúčastnilo sa ho 8 žiackych družstiev – medzi nimi aj dve naše. Víťazom sa stal KAC Košice. V prvý jarný deň (21.3.) sa vo Vranove uskutočnilo finále okresnej súťaže. Vyhodnotenia sa zúčastnil primátor Vranova n/T. p. Ragan a za SNA aj G. Viňanský.

Apríl

V tomto mesiaci sa hral turnaj II. SNL – sk. východ vo Vranove n/T.

Máj

Ďalšie dva turnaje II. ligy sa uskutočnili v Košiciach na DPMK (15.5.) a v Trebišove (29.5.)

Jún

Záverečný turnaj bol v Košiciach a usporiadal ho KAC (12.6.). Konečné poradie: 1. ŠK Humenné, 2. DPMK „B“, 3. NK Zalužice, 4. KAC „B“, 5. Trebišov „B“, 6. Vranov. Okrem súťaže mužov sa hrali aj žiacke súťaže. Najprv sme doma v dlhodobej žiackej lige privítali DPMK a KAC (20.6.). O týždeň neskôr sme cestovali na jednorázové M-SR do Revúcej. Bohužiaľ v tomto mesiaci sme boli aj na pohrebe – tragicky zahynul náš dlhoročný nohejbalista Milan Hajduk! Česť jeho pamiatke!

 

 

 

© 2017 NK Zalužice. All Rights Reserved. Designe by www.oknet.sk

Search